ПОСЕТА МУЗЕЈУ

Вероучитељице Данијела Шибалић и Јелена Јевтић заједно са ђацима (одељења V-1 и VIII-5) су посетили Народни музеј нашег града да погледају изложбу „400 година фрескописа манастира Пустиње“. Ученици су имали прилику да виде, поред фотографије фресака, старe царскe двери и делове иконостаса из XVIII века.

ДИВАН ЈЕСЕЊИ ДАН У ПРЕЛЕПОЈ ПРИРОДИ

Одељење II-1 је у четвртак, 27.10.2022. било на излету на Градцу. Посетили смо пијацу и уживали у јесењим бојама, споменик Миловану Глишићу, воденицу на Градцу, боравили на једној од плажа и на крају посетили и Храм. Диван јесењи дан у прелепој природи!

Настави са читањем ➝

Премијера филма „Вучје бобице“

Премијери филма „Вучје бобице“ у Биоскопу 85, присуствовали су ученици другог разреда, једно одељење четвртог разреда, као и ученици првог разреда. Деца су уживала у дружењу са главним глумцима, продуцентима и редитељем филма на чијем је сценарију радио и дечји писац Тоде Николетић.

СВЕТСКИ ДАН ЈАБУКЕ- 20. ОКТОБАР

Ученици I и II разреда мешовите групе продуженог боравка су обележили „Дан Јабука“радионицом.Радионицу смо започели презентацијом , као и занимљивостима које су припремили ученици. Након одгледанепрезентације ученици суправили 3 D јабуке. Исте смо лепили на припремљеном дрвету.Ученици другог разреда суписали „Оглас једне јабуке“док су ученици првог разреда радили лавиринт са задатком дапомогну црву да нађе јабуку.За време радионице слушали смо композиције посвећене овој воћки. На крају су ученициосетили чаробан укус ове воћке једући јабуку.

новембар 2022.
П У С Ч П С Н