НОВО ПАРТНЕРСТВО У ОКВИРУ ЕРАЗМУС ПРОГРАМА

У понедељак 18.3.2024. наставница енглеског језика, Марија Бељић, наставница биологије Александра Милосављевић и педагог Милица Милановић биле су у посети колегама из Руме, Даниели Васић и Ивани Станковић. Даниела и Ивана су координатори пројеката у Средњој стручној школи „Бранко Радичевић“ из Руме која у оквиру Еразмус програма имају акредитацију из области стручног и области општег образовања. Циљ посете је склапање новог партнерства са колегама из Португала који су тренутно у припремној посети у Руми. Ново партнерство планирано је за пројекат у оквиру прве године акредитације из области инклузије. Партнери из Браге угостиће наставнике из наше школе у октобру ове године кроз активности „job shadowing-a“.