ИЗЛОЖБА ФОТОГРАФИЈА И УЧЕНИЧКИХ РАДОВА „ЕРАЗМУС У БОЈИ“

У среду, 24.05.2023. у 13 часова отворена је изложба фотографија и ученичких радова у оквиру реализације краткорочног пројекта мобилности „Развојни модел подршке ученицима са тешкоћама у развоју као индикатор целокупног развоја ученика“ у оквиру Ерасмус програма. Изложбу су поставили чланови Тима за Ерасмус Основне школе „Андра Савчић“ у Ваљеву. Посетиоци, родитељи и ученици школе имаће прилику да погледају фотографије са стручног усавршавања у Палерму и Барселосу а уз сваку фотографију постављен је и кратак текст. Такође, изложене су и фотографије са огледног и угледног часа одржаних након стручног усавршавања, као и ученички радови направљени у току ових часова. Изложба ће бити постављена до краја школске године а биће и део завршне конференције планиране за 1.јун 2023. године.