Дечја недеља-актив енглеског језика

Од 7. до 13.октобра 2019. године у нашој школи је обележена „Дечија недеља“ низом различитих активности под слоганом Да право свако - дете ужива лако“. Учествовали су сви ученици од I доVIII  разреда.

У понедељак 7.10.2019.год. одржана је изложба радова на тему Every child has a right to...коју су припремили ученици првог и другог разреда. Изложба је постављена у малом холу школе.

У уторак 8.10.2019.год. у великом холу школе одржан је квиз знања из енглеског језика за ученике трећег разреда. Победник квиза је одељење III-3 које је освојило слатку награду и показало одлично познавање граматике и вокабулара енглеског језика.

У уторак 8.10.2019.год. ученици четвртог разреда су имали радионицу на тему Children and their rights.We all have them.

У току Дечије недеље ученици од петог до осмог разреда су правили постере на тему Children and their rights и делили летке на којима су била објашњена дечија права.

Ученици петог разреда су на часовима грађанског васпитања урадили постер на тему „Да право свако - дете ужива лако“.

Деца су уживала у „Дечијој недељи“ и показала велико интересовање и залагање у свакој организованој активности.