Републичко такмичење ТТ и ТиО

Извештај са републичког такмичењаиз изТехничког и информатичког образовања

Дана 11.и 12.маја. 2018. у ОШ „Јован Стерија Поповић“ у Вршцу. одржано је републичко такмичење из Техничког и информатичког образовања на коме је учествовала наша ученица шестог разреда, Нина Станић. Она је и ове године у наш град донела једну од медаља, овог пута бронзану.

. Браво Нина!

ШЕСТИ РАЗРЕД– ПАПИРНО МОДЕЛАРСТВО

- републичко такмичење-

Редни број

Ученик

Разред-одељење

Бодови

Пласман

Предметни

наставник

1.

Нина Станић

VI-3

Бранка Савић

Географија-окружно

Извештај са окружног такмичења из географије које је одржано 28.4.2018. у Првој основној школи  можете погледати овде

Српски језик-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из српског језика које је одржано 29.04.2018. године у ОШ "Десанка Максимовић" у Ваљеву, можете погледати овде

ТИО-окружно такмичење

Сјајнин резултати такмичара из техничког и информатичког образовања

Дана 22. 4.2018. године у ОШ“Нада Пурић“ у Ваљеву, одржано је окружно такмичење из техничког и информатичког образовања где је Нина Станић, ученица шестог разреда, чији је ментор Бранка Савић, освојила максималних 100 поена и заузела апсолутно прво место.

Желимо јој да и ове године постигне сјајан успех на републичком такмичењу које ће бити 11. и 12. маја у Вршцу.

На општинском такмичењу „Шта знаш о саобраћају“, ученица потог разреда, Леа Белић, освојила је убедљиво прво место у својој старосној групи, „Б“ и пласирала се на окружно, које ће се одржати 13. маја у Радљеву код Уба.

Биологија-окружно

Извештај са окружног такмичења из Биологије одржаног 21.04.2018. године у ОШ "Сестре Илић" можете погледати овде

Окружна смотра рецитатора

На окружној смотри рецитатора, одржаној у Мионици, 26.4.2018. године, ученици наше школе постигли су запажене резултате:
Дуња Јовановић - 1. место и пласман на Републичку смотру;
Калина Филиповић - 5. место;
Јован Петронић - учешће.
Њихов ментор је професор разредне наставе Славица Ђурђевић.

Хемија-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из хемије можете погледати овде

Историја-окружно

Извештај са окружног такмичења можете погледати овде

Страни језици-окружно

Извештај са окружног такмичења страних језика можете погледати овде

Математика-окружно такмичење

Извештај са окружног такмичења из математике погледајте овде

Општинско такмичење-српски језик

Извештај са општинског такмичења из српског језика погледајте овде

Књижевна олимпијада-општинско

Извештај са књижевне олимпијаде можете погледати овде

Биологија-општинско

Извештај са општинског такмиченја из биологије можете погледати овде

Историја-општинско

Извештај са општинског такмичења из историје можете погледати овде

Техника и технологија-општинско

Извештај са општинског такмичења из технике и технологије можете погледати овде

Географија-општинско

Резултате са општинског такмичења из географије можете погледати овде

Физика-окружно

Извештај са окружног такмичења из физике можете погледати овде

Страни језици-општинско такмичење

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - СТРАНИ ЈЕЗИЦИ

Одржано је 3.3.2018. године у "Првој основној школи".Наша 3 ученика су се пласирала на окружно такмичење - Матија Крстивојевић (енглески језик); Николина Ђуклић и Михаило Ракић (немачки језик)! ЧЕСТИТАМО!!! Извештај можете погледати овде

Математика-општинско такмичење

OPŠTINSKO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE

Održano je 24.2.2018. godine u OŠ „Vladika N. Velimirović” (3. i 4. razred) i OŠ „Milovan Glišić” (stariji razredi). Naši učenici su, kao i uvek bili sjajni, i čak njih 25 se plasiralo na okružno takmičenje. Na оkružno takmičenje iz matematike su se plasirali učenici osnovnih škola Kolubarskog okruga, koji su na оpštinskom takmičenju u Valјevu, Lajkovcu, Ljigu, Monici, Osečini ili Ubu osvojili - u četvrtom razredu – 45 ili više poena; - u petom razredu – 30 ili više poena; - u šestom razredu – 30 ili više poena; - u sedmom razredu – 25 ili više poena; - u osmom razredu – 30 ili više poena. Okružno takmičenje iz matematike održaće se u nedelјu 25. marta 2018. godine, u OŠ „Milovan Glišić“ u Valјevu.

Извештаје за млађе разреде погледајте овде, а за старије можете погледати овде.