Најава активности за следећу седмицу "ПОЧИЊЕ ОДБРОЈАВАЊЕЕЕЕ"

Програм обележавања недеље уочи Нове године од 24-29.12.2018. године у ОШ "Андра Савчић" можете погледати овде

Тест професионалних интересовања

У ОШ "Андра Савчић" педагошко-психолошка служба  са свим ученицима осмог разредау децембру и јануару увек ради тест професионалних интересовања,као део укупних активности на професионалном информисању ученика и њихових родитеља. Током друге половине децембра  урађено је тестирање ученика и започеће се други део активности, а то је информисање ученика, сваког појединачно, о резултатима тестова које су урадили, као и саветовање о упису у средње школе. Позивамо све родитеље  осмака, да, ако желе и сматрају да би им таква помоћ била од користи, дођу у педагошко-психолошку службу.

Информација за ученике и родитеље

ОБАВЕШТЕЉЕ О ДОСТУПНОСТИ  СЕРИЈАЛА "ТИ ОДЛУЧИ"

На сајту WWW.TIODLUCI.RS родитељи и ученици могу добити сигурне информације о превенцији и контроли хроничних незаразних болести. Серијал се састоји од 32 тв формата, 2 тв спота и 8 анимираних филмова едукативних садржаја. Учимо децу да брину о свом здрављу!

ПРЕДАВАЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 1-4.РАЗРЕДА

За ученике 1-4.разреда  наше школе организована су  четири предавања на тему очувања здравља и личне хигијене. Предавач је била славица филиповић,из дома здравља, служба поливалентне патронаже,иначе наш дугогодишњи сарадник. После  квалитетне презентације ,која је заинтересовала ученике ,гђа филиповић је одговорила и на њихова бројна питања. Још једном се показало колико је важно  разговарати са децом на ову тему! Надамо се да ће бити још овако добрих и поучних предавања!

Информација за родитеље и ученике трећег, петог и седмог разреда

Важну информацију за родиље и ученике трећег, петог и седмог разреда погледајте овде

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉСКЕ САСТАНКЕ

Родитељски састанци поводом поделе књижица и сведочанстава

За ученике 1-7 . разреда ће бити у четвртак , 28. 6. 2018.г., према

следећем распореду:

Црвена смена - у 17 часова

Плава смена - у 18 часова

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ 5-8 .РАЗРЕДА

Расподела одељења петог разреда и подела распореда је

У петак, 31.8.2018.г. У 9 часова у холу школе;

ПОДЕЛА РАСПОРЕДА :

ШЕСТИ РАЗРЕД - 31.8. 2018.Г. У 10 ЧАСПВА

СЕДМИ И ОСМИ РАЗРЕД  - 31.8. 2018.Г. У 11 ЧАСОВА

ОБАВЕШТЕЊА ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ПРВОГ РАЗРЕДА

"МАЛА ШКОЛА " ће бити организована 30. и 31. августа 2018.г.

Свечани пријем првака је у холу школе,3 0.8.тг. у 9 часова!

Родитељски састанци

РОДИТЕЉСКИ САСТАНЦИ, ПОВОДОМ ИНФОРМИСАЊА О РЕЗУЛТАТИМА И НАПРЕДОВАЊУ УЧЕНИКА НА КРАЈУ ТРЕЋЕГ ТРОМЕСЕЧЈА, БИЋЕ ОРГАНИЗОВАНИ У ПЕТАК, 30-3. ИЛИ  10-11-4-2018.Г.

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОСМОГ РАЗРЕДА

У ПЕТАК,13.4.2018.Г. У 12 ,00 ЧАСОВА  БИЋЕ СПРОВЕДЕНО ПРОБНО ТЕСТИРАЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ,А У СУБОТУ 14.4.2018.Г. У 9,00 ЧАСОВА ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И У 11,30 Ч. УЧЕНИЦИ ЋЕ РАДИТИ КОМБИНОВАНИ ТЕСТ. (БИОЛОГИЈА, ХЕМИЈА, ФИЗИКА, ИСТОРИЈА, ГЕОГРАФИЈА). ПО ЗАВРШЕТКУ  ТЕСТА ИЗ МАТЕМАТИКЕ  УЧЕНИЦИ ЋЕ АНОНИМНО ПОПУЊАВАТИ УПИТНИК. РОДИТЕЉИ ОСМАКА ЋЕ У ПЕТАК,30.3.2018.Г.  ДОБИТИ ПИСАНО ОБАВЕШТЕЊЕ ОД ШКОЛЕ  О СВИМ АСПЕКТИМА ПРОБНОГ ЗАВРШНОГ ИСПИТА-  ИНФОРМАЦИЈЕ СУ ПОДЕЉЕНЕ УЧЕНИЦИМА. МОЛИМО РОДИТЕЉЕ ДА ПОТПИШУ ИНФОРМАЦИЈЕ И ВРАТЕ ИХ ОДЕЉЕНСКОМ СТАРЕШИНИ.

Трибина за ученике и родитеље у Горњој грабовици

22.12.2017.г. У Горњој грабовици су одржанетрибине за ученике и родитеље. Најпре су чланови ученичког парламента Анђела Весић,уч.8-4 и Милан Тошић,уч.7-2припремили и реализовали презентацијуо дигиталном насиљу. У другом делу посете педагог Милица Војић Марковић је представила родитељимапревентивне активности против насиља,алии мере које се спроводе,по протоколу,када до насиља дође. Педагог и директор су одговарали на питања и коментаре родитеља. Ово је била једна јако успешна сарадња,како са ученицима,тако и са родитељима.

Предавање за ученике 4 и 6 разреда

Безбедно понашање на интернету

У СРЕДУ 20.12.2017.Г. У ХОЛУ ШКОЛЕ ЈЕ ОДРЖАНО
ПРЕДАВАЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ЧЕТВРТОГ И ШЕСТОГ РАЗРЕДА.
ПРЕДАВАЊЕ ЈЕ БИЛО У СКЛОПУ САРАДЊЕ ШКОЛЕ И
ПОЛИЦИЈСКЕ УПРАВЕ ВАЉЕВО,ТАКО ДА СУ ПРЕДАВАЧИ
 БИЛИ  ИНСПЕКТОРИ КОЈИ РАДЕ СА МАЛОЛЕТНИЦИМА И
 КОЈИ СЕ СУСРЕЋУ СА ПРОБЛЕМИМА ОВОГ ТИПА.
ОВО ЈЕ ЈЕДНО У НИЗУ  ПРЕДАВАЊА  СА СЛИЧНОМ ТЕМОМ
ЈЕР СМАТРАМО  ДА ЈЕ ЕДУКАЦИЈА ДЕЦЕ О ОВОМ ПРОБЛЕМУ
 НАЈВАЖНИЈА.ТАКОЂЕ СЕ ТРУДИМО ДА СВИ УЗРАСТИ УЧЕНИКА
БУДУ ОБУХВАЋЕНИ ТЕМОМ.

Распоред часова отворених врата наставника

Распоред часова отворених врата наставника можете погледати овде

Обавештење

МОЛЕБАН ЗА ПОЛАЗАК У ШКОЛУ ОДРЖАЋЕ СЕ У НЕДЕЉУ
10.9.2017.г. У СВИМ ХРАМОВИМА ПОСЛЕ СВЕТЕ ЛИТУРГИЈЕ.

Обавештење!

Обавештење о продужењу достављања понуда можете погледати овде

Измену конкурсне документације можете преузети овде

Одговор на постављено питање можете погледати овде

Обавештење

УЧЕНИЦИ ОСМОГ  РАЗРЕДА  КОЈИ НИСУ
РАСПОРЕЂЕНИ У ПРВОМ КРУГУ. ТРЕБА
ДА ДОЂУ У ШКОЛУ 4.7.2017-г. У 8 ЧАСОИВА
КАКО БИ ПОПУНИЛИ НОВУ ЛИСТУ ЖЕЉА:

Важно обавештење за ученике!

Комплетно упутство у вези матурског испита погледајте овде

Обавештење о закљученом уговору

Обавештење о закљученом уговору за ескурзије 2017 можете погледати овде

Пилот пројекаt Међународног истраживања

ОШ "Андра Савчић" је једина ваљевска школа која учествује у реализацији пилот пројекта Међународног истраживања о  здравственом понашању деце  школског узраста., које  реализује. Институт за јавно здравље Србије "Др. Милан Јовановић Батут", а које подржава  Министарство просвете, науке и технолошког развоја. У истраживању учествују два одељења петог разреда одређена случајним узорком. Анкетирање ученика наше школе је реализовано 18. маја 2017.г.