Правилник о календару образовно-васпитног рада за шк. 2019/2020

Правилник о изменама и допуни Правилника о календару образовно-васпитног рада основне школе за школску 2019/2020. годину погледајте овде.

Нови распоред тестирања првака

Нови распоред тестирања првака за школску 2020/2021. годину погледајте овде

Допис министарства

Допис министарства просвете, науке и технолошког развоја покледајте овде.

Распоред наставе 11.05-15.05.2020

Распоред наставе за период од 11.05-15.05.2020. године погледајте овде

Распоред наставе од 4.05-9.05.2020.

Распоред наставе од 04.05-09.05 можете погледати овде

Предлог уџбеника за школску 2020-2021

Уџбеници за наредну школску годину су исти сем за 3 и 7 разред. Предлоге за избор уџбеника дали су стручни активи. Моле се представници Савета родитеља да погледају предлоге и примедбе да доставе у секретаријат школе или одељенском старешини одељења које представљају.

Уџбенике за 4 разред поглрдајте овде

Комплет уџбеника за први разред погледајте овде

Комплет уџбеника за трећи разред поглрдајте овде

Комплет уџбеника за енглески језик од 1-8 разреда погледајте овде

Комплет уџбеника за други разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 7 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из физике погледајте овде

Предлог уџбеника из географије разред погледајте овде

Предлог уџбеника из ликовне културе разред погледајте овде

Предлог уџбеника из немачког језика разред погледајте овде

Предлог уџбеника из биологије разред погледајте овде

Предлог уџбеника из математике разред погледајте овде

Предлог уџбеника из информатике и рачунарства разред погледајте овде

Предлог уџбеника из хемије разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 6 разред разред погледајте овде

Предлог уџбеника из технике и технологије и техничког и информатичког образовања разред погледајте овде

Предлог уџбеника из музичког погледајте овде

Предлог уџбеника из српског језика за 5,6,7 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из српског језика за 8 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 5 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 8 разред погледајте овде

Музичка школа-упис

Конкурс за упис у Музичку школу можете погледати овде

План уписа у Техничку школу

План уписа у Техничку школу за школску 2020/21 можете погледати у информатору који се налази овде, као и анексу информатора који можете погледати овде.

Распоред наставе 13.04-16.04.2020

Распоред наставе у периоду од 13.04-16.04.2020. године погледајте овде.

Распоред наставе од 06.04-10.04.2020.

Распоред наставе од 06.04-10.04.2020. можете погледати овде.

Важно обавештење за родитеље ученика осмог разреда - упис у специјализована одељења средњих школа!

Важно обавештење за родитеље ученика 8. разреда који уписују специјализована одељења могу погледати овде

Распоред наставе од 30.03-03.04.2020.

Распоред наставе од 30.03-03.04.2020. године можете погледати овде

Информација за родитеље будућих првака

Заказног тестирања за будуће прваке, за сада неће бити. Чекамо даља упутства ресорног министарства. Све информације ће одмах бити постављене на сајт школе.

Распоред писмених и контролних вежби

Распоред писмених задатака и контролних вежби у току школске године можете погледати на слици.

Важно обавештење за родитеље

Голуx ИТ Едуцатион, као покретач иницијативе "Србија, земља технолошких иновација”, а која се ослања на програме подизања запошљвости младих у Републици Србији, развио је онлине еЛеарнинг платформу, за децу узраста од 5. до 8. разреда основне школе. Платформа представља својеврсну револуцију у учењу јер омогућава полазницима да уче онлине од куће, у било ком тренутку. Целокупан програм је потпуно прилагођен нивоу разумевања и формалног и неформалног предзнања деце овог узраста. Припремили смо курс програмирања за основце, са циљем да полазници савладају основна знања и вештине из области програмирања и ИТ технологије чиме ће повећати своје шансе за посао у овој индустрији као и могућности за рано финансијско осамостаљивање. Уз вештине програмирања и коришћење најмодернијих ИТ алата, деца ће стећи и генералне компетенце попут аналитичког и креативног мишљења, стратешког решавања проблема, што ће им бити вишеструко корисно током даљег школовања. Платформа Гит Кидс ће временом обухватати и курсеве из области маркетинга, дизајна, математике, физике и разних других области које прате развој ИТ индустрије.

Текст за родитељски састанак можете погледати овде

Подигнимо ниво ИТ знања (кликните овде)

Најчешћа питања погледајте овде

Обавештење за родитеље и ученике

Важно обавештење за родитеље и ученике

У време врло широке дигитализације друшзва Министарство просвете,науке и технолошког развоја, Уницеф,ужички центар за права детета и теленор су направили  водич за безбедно коришћење Интернета  под називом "безбедан интернет за целу породицу". Погледајте  на:

Обавештење о припремној настави

Припремна настава за полагање завршног испита одржава се у терминима по распореду који су ученици имали у току школске године.

Полазак у пети разред

Презентацију о адаптацији ученика у 5 разред можете погледати овде

Обавештење за родитеље деце која полазе у први разред у шк.2019/20г.

ЗБОГ ПРОДУЖЕТКА РАСПУСТА ТЕРМИНИ ЗА ПРИЈАВУ ШКОЛИ СЕ МЕЊАЈУ: МОЖЕТЕ СЕ ЈАВИТИ У ШКОЛУ СВАКОГ РАДНОГ ДАНА, ОД 25.2.-9.3. У ТЕРМИНУ ОД 9-18 Ч.

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ