Адаптација ученика 5 разреда

Анализу адаптације ученика 5. разреда у школској 2020/21 можете погледати овде

Распореди

Распореди образовно-васпитног рада као и распоред часова отворених врата за школску 2020/21 можете погледати овде

Правила понашања за родитеље и остале посетиоце

Правила понашања родитеља и осталих посетилаца приликом посете школи можете погледати овде

Обавештење за родитеље-есДневник

Поштовани родитељи,

Обавештавамо Вас да је наша школа од ове школске године, 2020/21. прешла на вођење евиденције у потпуности преко електронског дневника.

За све родитеље наших ученика генерисани су захтеви за портал. Штампани облик тих захтева је послат родитељима. Њихов задатак је, да ако желе да имају увид у оцене, изостанке и активности свог детета, попуне тај захтев. Од њих се тражи да унесу име и презиме, јединствени матични број грађана (ЈМБГ), и маил адресу. Податке могу попунити по жељи за оба родитеља, или само за једног, како се они одлуче. Е-маил адреса је важан податак, јер ће то бити корисничко име родитељу приликом уласка на портал.

Наравно, родитељ може да одлучи да не жели да има приступ порталу. Онда ће вратити непопуњен захтев уз напомену да не жели приступ и то ће потврдити својим потписом. Ако се родитељ предомисли, било када, може да тражи од одељенског старешине приступне податке.

Формиране налоге ће одељенског старешине поделити родитељима уз потпис. Добијени налог садржи корисничко име и привремену лозинку, коју ће родитељ морати да промени приликом првог уласка у систем. Нова лозинка мора да има бар 8 карактера, бар једну бројчану цифру, мало, односно велико слово.

Родитељима ће оцене бити видљиве по истеку 48 сати од уноса у дненик, док ће унете изостанке моћи да виде одмах. Родитељи ће видети и све белешке уз унете оцене.

Надамо се, да ће ова новина умногоме допринети побољшању успеха наших ученика и да ће изостанци бити сведени на минимум.

Приступање електронском дневнику

- У веб-прегледачу (Google Chrome; Mozilla Firefox...) отворите следећу интернет адресу:

- унесите корисничко име и привремену шифру коју сте добили од одељенског старешине;

- промените привремену у нову(сталну) шифру (ваша нова лозинка мора да има бар 8 карактера, бар једну цифру, бар једно мало, односно бар једно велико слово).

Продужени боравак

Обавештење о раду продуженог боравка као и распоред можете погледати овде

Правилник о календару образовно-васпитног рада за шк. 2019/2020

Правилник о изменама и допуни Правилника о календару образовно-васпитног рада основне школе за школску 2019/2020. годину погледајте овде.

Нови распоред тестирања првака

Нови распоред тестирања првака за школску 2020/2021. годину погледајте овде

Допис министарства

Допис министарства просвете, науке и технолошког развоја покледајте овде.

Распоред наставе 11.05-15.05.2020

Распоред наставе за период од 11.05-15.05.2020. године погледајте овде

Распоред наставе од 4.05-9.05.2020.

Распоред наставе од 04.05-09.05 можете погледати овде

Предлог уџбеника за школску 2020-2021

Уџбеници за наредну школску годину су исти сем за 3 и 7 разред. Предлоге за избор уџбеника дали су стручни активи. Моле се представници Савета родитеља да погледају предлоге и примедбе да доставе у секретаријат школе или одељенском старешини одељења које представљају.

Уџбенике за 4 разред поглрдајте овде

Комплет уџбеника за први разред погледајте овде

Комплет уџбеника за трећи разред поглрдајте овде

Комплет уџбеника за енглески језик од 1-8 разреда погледајте овде

Комплет уџбеника за други разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 7 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из физике погледајте овде

Предлог уџбеника из географије разред погледајте овде

Предлог уџбеника из ликовне културе разред погледајте овде

Предлог уџбеника из немачког језика разред погледајте овде

Предлог уџбеника из биологије разред погледајте овде

Предлог уџбеника из математике разред погледајте овде

Предлог уџбеника из информатике и рачунарства разред погледајте овде

Предлог уџбеника из хемије разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 6 разред разред погледајте овде

Предлог уџбеника из технике и технологије и техничког и информатичког образовања разред погледајте овде

Предлог уџбеника из музичког погледајте овде

Предлог уџбеника из српског језика за 5,6,7 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из српског језика за 8 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 5 разред погледајте овде

Предлог уџбеника из историје за 8 разред погледајте овде

Музичка школа-упис

Конкурс за упис у Музичку школу можете погледати овде

План уписа у Техничку школу

План уписа у Техничку школу за школску 2020/21 можете погледати у информатору који се налази овде, као и анексу информатора који можете погледати овде.

Распоред наставе 13.04-16.04.2020

Распоред наставе у периоду од 13.04-16.04.2020. године погледајте овде.

Распоред наставе од 06.04-10.04.2020.

Распоред наставе од 06.04-10.04.2020. можете погледати овде.

Важно обавештење за родитеље ученика осмог разреда - упис у специјализована одељења средњих школа!

Важно обавештење за родитеље ученика 8. разреда који уписују специјализована одељења могу погледати овде

Распоред наставе од 30.03-03.04.2020.

Распоред наставе од 30.03-03.04.2020. године можете погледати овде

Информација за родитеље будућих првака

Заказног тестирања за будуће прваке, за сада неће бити. Чекамо даља упутства ресорног министарства. Све информације ће одмах бити постављене на сајт школе.

Распоред писмених и контролних вежби

Распоред писмених задатака и контролних вежби у току школске године можете погледати на слици.