"Гледај вебинар-буди безбедан!"

Фондација је од оснивања покренула неколико едукативних пројеката у виду радионица, предавања, едукативних представа и трибина, којима на превентиван начин доприноси побољшању безбедности деце, младих и одраслих. Фондација тренутно спроводи пројекат "Gledaj webinar - budi bezbedan!", подржан од стране Теленор Фондације који има за циљ превенцију насиља, и нформисање ученика, родитеља и наставника о опасностима које вребају у онлајн свету, али и на улици и путу до школе. У периоду од 20. новембра до 2. децембра 2017. Године ће се једном дневно, а по распореду и сатници из прилога, одвијати 45-минутна онлајн предавања –wебинари, који ће бити емитовани уживо (ливестреам).Вебинари се састоје из:

-предавања,

- разговорима са предавачима

- квиза, који ће тестирати знање ученика.

Комплетан програм самог семинара погледајте овде

Satnica za škole