Родитељски састанак

У СРЕДУ,31.МАЈА 20176.Г. СА ПОЧЕТКОМ У 18 Ч., У ХОЛУ ШКОЛЕ, ЈЕ ОДРЖАН ЗАЈЕДНИЧКИ РОДИТЕЉСКИ САСТАНАК РОДИТЕЉА ЧИЈА ДЕЦА ЗАВРШАВАЈУ  ЧЕТВРТИ РАЗРЕД. САСТАНКУ СУ ПРИСУСТВОВАЛИ  ПЕДАГОГ МИЛИЦА ВОЈИЋ МАРКОВИЋ ,ПСИХОЛОГ, МАРИЈА УРОШЕВИЋ  И ДИРЕКТОР ШКОЛЕ,ЗОРАН СИМИЋ., КАО И УЧИТЕЉИ ЖЕЉКА ВИДИЋ,ЉИЉАНА УРОШЕВИЋ, БИЉАНА ТРИФУНОВИЋ  И ДРАГАНА ГЕНТИЋ. У ПРВОМ ДЕЛУ РОДИТЕЉИМА ЈЕ ПРЕДСТАВЉЕНА ПРЕЗЕНТАЦИЈА О БЕЗБЕДНОСТИ ДЕЦЕ НА ИНТЕРНЕТУ ,СА ВРЛО КОРИСНИМ САВЕТИМА О УЛОЗИ РОДИТЕЉА У ТОМЕ ,КОЈУ ЈЕ УРАДИЛА ПСИХОЛОГ. ПЕДАГОГ ЈЕ ПРЕДСТАВИЛА РЕЗУЛТАТЕ ШКОЛСКЕ АНКЕТЕ О ИСКУСТВИМА НАШИХ УЧЕНИКА ВИШИХ РАЗРЕДА СА НАСИЉЕМ НА ИНТЕРНЕТУ. ПОСЛЕ ТОГА СЕ РАЗВИЛА ВРЛО УСПЕШНА ДИСКУСИЈА О ТЕМИ , У КОЈОЈ ЈЕ УЧЕСТВОВАЛО ВИШЕ РОДИТЕЉА. У ДРУГОМ ДЕЛУ САСТАНКА ПП СЛУЖБА И ДИРЕКТОР ШКОЛЕ СУ ОДГОВАРАЛИ НА ПИТАЊА О АКТИВНОСТИМА НА ФОРМИРАЊУ НОВИХ ОДЕЉЕЊА ПЕТОГ РАЗРЕДА, КАО И О ЗАЈЕДНИЧКОМ РАДУ НА ТОМЕ. ОВАКВИ САСТАНЦИ СУ ПОСТАЛИ СТАЛНА АКТИВНОСТ ШКОЛЕ, ТАКО ДА ЋЕМО ИХ НАСТАВИТИ И У ИДУЋОЈ ШКОЛСКОЈ ГОДИНИ!