Дрво је живот...-финале акције

Финале наше акције "Дрво је живот,чувајмо јелке" одржано је у понедељак, 26.12.2016.г. у холу школе. Акцији су се одазвале све одељенске заједнице у школи. Изложбу јелки од рециклаже ,украса,Снешка Белића и паноа отворили су директор школе Зоран Симић и председник Ученичког парламента Лука Кркељић. Еколошка секција је такође узела учешће објасивши колико је важно да бринемо о дрвећу,нарочито јелама,боровима и смрекама који су током зиме наша једина плућа. Наши другови који свирају су такође својим умећем улепшали овај дан! На отварање су дошли и наши пријатељи и сарадници Драган Недељковићи Зоран Мијатовић који је прошле године школи поклонио кош за рециклажу,као и ТВ "Вујић"која се увек одазове и прати све наше акције. Радови које су ученици изложили су изванредни! А како слике увек говоре више од речи,ево слика......