Вече хорске музике

У четвртак, 26. маја 2016.г. са почетком у 19,30 ч. одржано је у нашој  школи прво вече хорске музике, на коме су учествовали хорови ОШ"Сестре Илић",са диригентом Владимиром Флоријанчићем, ОШ"Десанка Максимовић" са диригентом Миљаном Ранђеловић и хор наше школе са диригентом Татјаном Шећеров. Хорови су изводили духовну музику, народне песме, као и популарне песме поп и рок музике. Сваки од три хора представио је и успешне солисте,ученике ,а богами,и наставнике своје школе: Марију Вукашиновић, Оливеру Пантелић, Исидору Лазаревић, Дуњу Гођевац, Софију Јаневска,Аницу Мићић, Јовану Зарић, Луну Милутиновић, НаталијауТеодосић и наставника ликовног Бранка Симића. Вече није било такмичарског карактера,па су сви били растерећени,опуштени и показали су како се и у нашем узрасту може радити јако квалитетно и професионално. Испунили смо свој циљ;уживали у музици,упознали нове другове,дружили се... И...обећавамо: биће још оваквих вечери...