Насловна

Заједнички родитељски састанак

Као и сваке године, школа припрема родитеље ученика четвртог разреда за  промене  које следе када ученици крену у нови циклус образовања који започиње поласком у пети разред. 31. маја 2018,г. У холу школе,са почетком у 16,30 ч.  одржан је заједнички родитељски састанак родитеља и учитеља четвртог разреда са директором и стручном службом школе. Директор је објаснио сврху састанка,а онда је психологМарија Урошевић представила презентацију"полазак у прти разред" у којој је упознала родитеље са свим изазовима који  треба да представљају степенице будућег раста ученика у петом разреду. Педагог школе Милица Војић Марковић је објаснила да је школа формирала мрежу и систем подршке ученицима и родитељима  и представила чињенице у вези са тим. Затим су  водитељи састанка одговорили на сва питања родитеља. Ово је добра пракса са којомћемо наставити!